Coaching


Po 20ti letech v triatlonu jsem se rozhodl předat své zkušenosti dále mezi sportovce, kteří mají rádi nové výzvy a jsou ochotní na sobě zapracovat. V triatlonu se pohybuji již od dětství a stihl jsem nasbíral plno zkušeností, které si nechci nechat jen pro sebe. Od roku 2016 - 2020 jsem měl skvělou možnost trénovat po boku těch nejlepších triatletů a trenérů světa a nasbírat od nich plno informací, které jen tak nikde nenajdete. 


Připravil jsem si pro Vás celkem tři základní balíčky + dva doplňkové balíčky, takže věřím, že si každý najde ten svůj. 

 • Test
 • Články


  Elbaman 2014

  Ironman 70.3 Zell am See 2014

  Photography


  Novinky


  Coaching

  Od listopadu 2020 nabízím své trenérské služby všem sportovcům, kteří se chtějí zlepšit a posunout své výkonnostní hranice. Za posledních 13let jsem nasbíral plno zkušeností, které si nechci nechat jen pro sebe. Veškeré informace naleznete v záložce COACHING.


  BKR Coaching 

  Na letošní sezonu jsem se domluvil na spolupráci s Bradem Kahlefeldt, který mi bude dělat hlavního trenéra. Brad je profíkem bývalý profesionální triathlet, který startoval na OH a dokonce vyhrál Comm. game. Máme stanovených plno cílů, kterých chceme v letošním roce dosáhnout, takže se těším, co nám letošní rok přinese. 

  I started to cooperated with Australian Coach - Brad Kahlefeldt. Brad had really good triathlon background and good coaching experience. I can't wait for first race to see how I improve.

  První závod sezony 2019

  Sezonu 2019 začnu na závodě na Filipínách, Přesněji to bude Ironman 70.3 Cebu. Děkuji pořadatelům tohoto závodu za pozvání.


  I will be racing Ironman 70.3 Cebu as the first race in 2019. I would like to thank the organizers for my invitation and I Cant wait to see where my performance is.

  Sezona 2019 v profesionální kategorii

  Registrace dokončena! Už je to oficiální - I letošní sezonu 2019 budu závodit v profesionální kategorii v sérii Ironman!! 


  Registration complete! It is official - I will race this year in the Proffesional category in Ironman series! 

  Hvězda Deníku Mostecka

  V únoru jsem byl vyhlášený v anketě sportovec roku 2017, jako Hvězda deníku Mostecka. Hlasování rozhodli čtenáři Deníku Mostecka. V anketě sportovec Mostecka jsem skončil na 7.místě. Celý článek ZDE


  Nejlepší sportovec Mostecka 2016

  Za loňské triatlonové úspěchy jsem obdržel ocenění nejlepšího sportovce mostecka za rok 2016. Děkuji všem mým fanouškům za hlasy!

  I have received a award for the best athletes in the Most township for the year 2016. Thank you to all my friends for votes!


  Závody a výsledky


  Ironman 70.3 Zell am See 2014

  Místo: Zell am See, Rakousko
  Datum: 31. srpna 2014
  Umístění: 2. místo

  Report Fotogalerie Výsledky

  Elbaman 2014

  Místo: Elba, Itálie
  Datum: 25. října 2014
  Umístění: 4. místo

  Report Fotogalerie Výsledky

  Partneři


  Infinit nutrition

  Puma Running

  Sportareál Klíny

  Langhammer optik

  Město Most

  Kontaktní informace


  Kontakt

  Jakub Langhammer

  CZE Adresa: Hornická 203, Meziboří

  email: langhammer.jakub@seznam.cz

  tel: +420 734 398 469,